Jäsenten sivut

Kirjoita vasemmalla oleviin kenttiin käyttäjätunnus ja salasana nähdäksesi sisällön.

Extranet

Sinun tulee olla kirjautunut extranettiin.

Jäsenet 1.8.2019

Broms Aija Olavinkatu 23 A 17 57130 Savonlinna 044 570 3630 aija.broms@spyder.fi 4177693
Honkanen Ulla Satamakatu 5 A 13 57130 Savonlinna 050 570 3677 ulla.honkanen@suursaimaa.com 746558
Huupponen Anne-Maarit Kotipellontie 16 58200 Kerimäki 050 573 9100 annemaarithuupponen@gmail.com 4503197
Jalvanti-Hannikainen  Satu Joensuuntie 509 A 58200 Kerimäki 040 568 3695 rvahannikainen@hotmail.fi 3949866
Kaasalainen Aulikki Vittaantie 186 57100 Savonlinna 0500 843 590 aulikki.kaasalainen@alfacleaning.fi 5143144
Kaukio Anna-Kaarina Muurarinkatu 7 57100 Savonlinna 044 378 9489  annukka.kaukio@gmail.com 741177
Nousiainen Katja Alhontie 30 58200 Kerimäki 050 374 0381  katjuska73@gmail.com 4604639
Peltonen Ritva Pullinlahdentie 2 57810 Savonlinna 045 650 1165 ritva.peltonen@mkuva.fi 4620306
Poutiainen  Päivi Uimahallinkatu 6 B 22 57100 Savonlinna 044 770 3335 paivi.poutiainen@pietarikylliainen.fi 4740960
Raninen Tiina Tuulikinkatu 5 A 57200 Savonlinna 0400 153 129 tiina.h.raninen@gmail.com 751948
Rantaeskola Tuula Ristimäenkatu 6 A 2 57130 Savonlinna 040 867 4713 tuula.rantaeskola@gmail.com 81304
Rasimus Tuula Vuorikatu 6 B 15 57130 Savonlinna 0400 556 435 family.rasimus@kolumbus.fi 751949
Ronkanen Helena Linnankatu 26 C 19 57130 Savonlinna 050 374 8044 helena.ronkanen@gmail.com 4340681
Sutinen Helli Ilmarisenkatu 22 E 57200 Savonlinna 0400 937 280 helli.sutinen@pp.inet.fi 757332
Tiittala Maire Linnankatu 28 A 4 57130 Savonlinna 0500 155 110 maire.tiittala@suursaimaa.com 4503256
Valkeapää Eija Kotkasniementie 51 58220 Louhi 0400 671 947 valkeapaa.eija@gmail.com 4871825